KONST / Litografier / Litografi 8748209
nr 874 8209
Pierre Olofsson
(1921-1996), Sverige
Litografi, Pierre Olofsson (1921-1996), onumrerad, bladets mått: 22x26
Kondition: oramad
Pierre Olofsson, svensk målare, tecknare, grafiker född 1921 i Paris, död 1996.
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 10 februari 2014
kl 18:15:55
150 kr
250 kr
150 kr
250 kr
450 kr
450 kr
500 kr
600 kr
Pierre Olofsson
Läs mer om Pierre Olofsson